NFC tag prívesok
Súvisiaci tovar
Podrobný popis

Dodatočné parametre
| Kategória: | Novinky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.05 kg |
| Frekvence: | 13,56 MHz |
| Kapacita: | 144 bajtů |
| Rozměry: | 42*26 mm |
| Protokol: | ISO14443 A |
| Chip: | NFC213 |
| Materiál: | Epoxid + PVC |
Video
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
