Sonoff S60TPF zásuvka s meraním spotreby energie
Kód: 1485Súvisiaci tovar
Podrobný popis



Dodatočné parametre
| Kategória: | Sonoff/eWeLink |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.15 kg |
| Aplikácia: | eWeLink |
| Typ zariadenia: | Zásuvka |
| Komunikačný protokol: | Wifi |
| Podle funce: | Spínače a zásuvky |
| Značka: | Sonoff |
| Maximální proud: | 16A (4000W) |
| Vstupní napětí: | 250V |
| Způsob připojení: | 802.11.b/g/n 2.4G WiFi + Bluetooth |
| Rozměry: | 50x50x61,5mm |
| Hmotnost: | 79g |
| Pracovní teplota: | -10℃~40℃ |
| Pracovní vlhkost: | 5% - 95% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
