Sonoff SNZB-06P senzor ľudskej prítomnosti
Súvisiaci tovar
Podrobný popis


Dodatočné parametre
| Kategória: | Sonoff |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.15 kg |
| EAN: | 6920075741858 |
| Napájení: | 5V⎓1A (USB - C) |
| Způsob připojení: | ZigBee 3.0 IEEE 802.15.4.2.4GHz |
| Pracovní teplota: | -10℃~60℃ |
| Materiál: | ABS+PC |
| Pracovní vlhkost: | 0~90%RH, non-condensing |
| Rozměry: | 44.2×44.2x59mm |
Pridať komentár
Výpis diskusií
Z
Senzor osvetleni
Zdenek
Da se nastavit intenzita osvětlení ?
Díky za odpověď.
Z.
S
Senzor osvetleni
Smart-switch.cz
Dobrý den, senzor pouze monitoruje přítomnost člověka, tak že spíše záleží na typu světelného zdroje, tuto možnost nastavit intenzitu světla ve scéně mají Sonoff b05 BT a Sonoff L3.
