SONOFF Zigbee MINI - L2 Extreme zigbee spínač bez nutnosti vodiče N
Kód: 1314Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Inteligentný vypínač Sonoff ZBMINIL2
Chcete jednoduchšie spravovať svoje zariadenia? S vypínačom Sonoff to bude možné! S jeho pomocou získate kontrolu nad osvetlením. Vyznačuje sa malými rozmermi, takže ho ľahko nainštalujete do rôznych montážnych krabíc a navyše spolupracuje s rôznymi typmi vypínačov. Navyše ho môžete ovládať hlasom, pretože je kompatibilný s aplikáciami Google Home alebo Amazon Alexa.

Inteligentný vypínač
Vypínač Sonoff Inteligentný vypínač sa vyznačuje malými rozmermi, takže ho môžete namontovať do rôznych montážnych krabíc, dokonca aj do tej najmenšej - EU/86/120. Navyše funguje s rôznymi typmi externých vypínačov, ako je kolískový vypínač alebo nástenný vypínač s tlačidlami. Zariadenie Sonoff sa tiež ľahko inštaluje a nevyžaduje nulový vodič.

Viac možností ovládania
Inteligentný vypínač Sonoff má možnosť obojsmerného ovládania. Môžete ho jednoducho pripojiť k osvetleniu schodiska. Navyše pre ešte jednoduchšie ovládanie môžete vytvárať inteligentné scény a pomocou funkcie časovača môžete nastaviť, kedy sa majú svetlá zapnúť, vypnúť, alebo naplánovať časové slučky.

Jednoduchosť a spoľahlivosť
Pre väčšie pohodlie má vypínač Sonoff možnosť hlasového ovládania, pretože vykazuje kompatibilitu s aplikáciami Google Home, Amazon Alexa alebo Alice. Navyše sa nemusíte obávať problémov s internetom, pretože Sonoff so svojím spínačom Zigbee 3.0 sa môže pripojiť k rozbočovaču Zigbee a vytvoriť domácu sieť LAN. Navyše máte možnosť ovládať osvetlenie, aj keď jeho výkon je iba 3 W.

Rýchle spustenie
Pripojenie inteligentného vypínača je veľmi jednoduché. Stačí ho prepojiť so správnym zariadením a potom stiahnuť aplikáciu eWeLink. Teraz stačí spárovať telefón a zariadenie pomocou technológie Bluetooth. To vám umožní vykonávať kontrolu nad celou domácnosťou, aj keď ste v práci alebo na nákupoch.

Záruka bezpečnosti
Inteligentný vypínač Sonoff ZBMINIL2 je zárukou bezpečnosti, a preto je jeho kryt vyrobený z PC so stupňom požiarnej odolnosti V-0. Navyše svorkovnice zaručujú bezpečnosť káblov a zaisťujú ich spoľahlivé pripojenie. Spínač je tiež vybavený jadrom EFR32MG22, ktoré sa vyznačuje nízkou spotrebou energie. To všetko znamená, že inteligentný spínač Sonoff môžete bezpečne používať.

Dodatočné parametre
| Kategória: | Sonoff |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.02 kg |
| EAN: | 6920075778298 |
| Aplikácia: | eWeLink |
| Podle funce: | Spínače a zásuvky |
| Maximální proud: | 6A |
| Pracovní napětí: | 110-230V AC |
| Způsob připojení: | ZigBee 3.0 IEEE 802.15.4.2.4GHz |
| Rozměry: | 39,5x32x18,4mm |
| Materiál: | PC V0 |
-1.png)