Gledopto GL-C-201P, Zigbee Pre 5-v-1 LED
Kód: 1632Podrobný popis
GL -C-201P Gledopto Pro je nový člen profesionálnej rodiny LED ovládačov s prijímačom Zigbee 3.0 + RF. Môže pracovať v 5 rôznych režimov rGBCCT, RGBW, RGB, CCT (WW/CW) a stmievač 12V - 24V DC LED s funkciami podľa typu LED (nastavenie farby, nastavenie teploty farieb pre biele svetlo, ovládanie jasu), vďaka čomu je kompatibilný s takmer všetkými LED svetlami.
Je kompatibilný s mostom Zigbee Bridge eWeLinkSonoff a SmartWiseSonoff, bránami Zigbee Tuya / SmartLife, mostom Philips Hue, niektorými mostmi Amazon Zigbee, rozbočovačom Aeotec SmartThings a bránou Zigbee Terncy (kompatibilnou s Apple Homekit) a mnohými ďalšími systémami.
Dá sa nielen automatizovať a diaľkovo ovládať prostredníctvom Zigbee z aplikácie, ale aj diaľkovo ovládať pomocou 2,4 GHz RF diaľkového ovládača Gledopto a bezdrôtového RF nástenného panelu a má vstup pre tlačidlový spínač, takže sa dá ovládať z nástenných vypínačov (zapnutie/vypnutie a stmievanie).


Dodatočné parametre
| Kategória: | ZigBee 3.0 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.05 kg |
| Aplikácia: | TUYA/Smart-Life, eWeLink |
| Podle funce: | Osvětlení a stmívání |
| Pracovní teplota: | -20 ℃ – 45 ℃ |
| Napájení: | DC (pod 60 V) |
| Rozměry: | 125 × 37 × 24 mm |
| Způsob připojení: | ZigBee 3.0 IEEE 802.15.4. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
-1.png)