SONOFF Zigbee 3.0 USB Dongle E
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Sonoff Zigbee 3.0 USB Dongle E - Zigbee brána
Sonoff Dongle-E je možné použiť ako Zigbee bránu v aplikáciách Home Assistant, openHAB, Zigbee2MQTT alebo iných open-source platformách pre lokálne ovládanie všetkých Zigbee zariadení. Umožňuje pripojiť až 32 zariadení súčasne a pracuje efektívnejšie ako CC2531 alebo ConBee 2. Už nemusíte investovať do rozbočovačov Zigbee rôznych značiek, stačí vám univerzálna brána - Dongle E!

Široká kompatibilita
Dongle E využijete ako Zigbee 3.0 bránu v open-source platformách na správu rôznych zariadení rôznych značiek alebo na nahrávanie firmvéru routera na rozšírenie dosahu siete. Pre väčší dosah signálu si môžete navyše dokúpiť 1,5-metrový kábel USB. Produkt pracuje s platformami ako Home Assistant, openHAB, Zigbee2MQTT atď. Okrem toho podporuje systémy Linux, Ubuntu, Raspbian, Windows a macOS.

Starostlivo premyslený dizajn
Produkt je vyrobený zo zliatiny hliníka, ktorá zlepšuje prenos signálu. Okrem toho eliminuje rušenie od periférnych zariadení. Je vybavený externou anténou SMA - jej polohu môžete tiež nastaviť. Navyše výstupný zisk +20 dBm ovplyvňuje 3x väčší dosah signálu.

SONOFF ZBDongle-E je univerzálny USB flash disk Zigbee. Možno ho použiť ako bránu Zigbee v Home Assistant, openHAB, Zigbee2MQTT alebo iných platformách s otvoreným zdrojovým kódom na lokálne ovládanie všetkých vašich Zigbee zariadení, takže nemusíte investovať do rozbočovačov Zigbee rôznych značiek, všetko, čo potrebujete, je univerzálna brána - Dongle E!
Dongle plus má širokú škálu podporovaných zariadení, ako sú ZBMINI-L SNZB01 SNZB02 SNZB03 SNZB04 S26R2ZB S40 LITE ZB . Dongle E je predinštalovaný s firmvérom koordinátora, môžete tiež flashovať firmvér routera na rozšírenie dosahu siete.
Dongle E podporuje rad bežných systémov, ako je Linux, Ubuntu, Raspbian, Windows, macOS (Windows a macOS vyžadujú zodpovedajúcu inštaláciu ovládača).
Dodatočné parametre
| Kategória: | ZigBee 3.0 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 6920075777659 |
| Rozměry: | 75x25,5x13,5mm |
| Materiál obalu: | hliník |
| Napájení: | DC 5V (100mA max) |
| Pracovní teplota: | -10℃~40℃ |
| Způsob připojení: | USB |
| Typ sítě: | ZigBee 3.0 IEEE 802.15.4. |
Video
Video
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
