BroadLink RM4 Mini univerzální IR ovladač, tv, klima, atd.
Kód: 590Související produkty
Detailní popis produktu
- kompatibilní s Amazon Alexa Echo Dot a Google Home Mini - kombinací těchto dvou zařízení můžete TV, osvětlení, projektory, vrata atd. ovládat i hlasem
- předdefinované ovladače pro TV: Samsung, Panasonic, LG, Sony, Sencor, Sharp, Thomson, Changhong a další
- předefinované ovladače pro klima: Daikin, Toshiba, Samsung, Mitsubishi, LG, a další
- Apple TV a další typy set top boxů
- ovládání všech dalších ovladačů s IR (infra red) diodou
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Univerzální ovladače |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.11 kg |
| IR frekvence: | 38 KHz |
| Napájení : | Mikro USB 5V DC (kabel je součástí balení) |
| Způsob připojení: | Wi-Fi 802.11 b/g/n (2.4GHz) |
| Povozí teplota: | 0ºC-50ºC |
| Provozní vlhkost vzduchu: | do 85 % |
| Klidová spotřeba (stand-by): | méně než 0.69 W |
| Podporovaný OS: | Android 4.0/ iOS 9.0 a vyšší |
| IR dosah : | až 8 m |
| Položka byla vyprodána… | |
Párování a nastavení
Video
Video JeezyJ
Diskuze
Výpis diskuzí
J
Jakub
Dobrý den,
Da se tímto ovladačem ovládat stropní ventilátor Noaton Vega?
A poté používat v Home Assistant?
J
termostat
Jan
Dobrý den, lze toto zařízení ve spojení s dálkově ovládaným teplovzdušným ventilátorem použít jako termostat? Například pomocí scény?
VK
Klima Sinclair
Vrata Kunc
Dobrý den, umí ovládat klimatizaci Sinclair? Děkuji
S
Klima Sinclair
Smart-switch.cz
Dobrý den, ano, i tuto klimatizaci můžete ovládat pomocí Broadlink.
