O nás

Kdo jsme? Jsme internetový obchod Smart-switch.cz. Náš tým už více než tři roky baví chytrá domácnost, hlavně značky Sonoff a BroadLink, ale nejen ty - neustále pro vás hledáme nová zařízení, která vám umožní ovládat domácnost komplexně v jediné aplikaci a umožní vám zážitky z chytrých domácností, jaké byly ještě nedávno dosažitelné pouze ve výrazně vyšší cenové kategorii. Rádi ovládáme domácí spotřebiče smartphonem i hlasem, měříme jejich spotřebu nebo vytváříme v aplikaci chytré scénáře, které nám usnadňují život.

Všechny produkty, které u nás najdete, sami vybíráme s ohledem na to, aby si s námi zvládl vybudovat chytrou domácnost i laik. Všechny produkty samozřejmě i sami zkoušíme a testujeme. Díky tomu vám můžeme poradit s výběrem produktů přesně na míru. Ke všem námi nabízeným produktům si tvoříme vlastní podrobné české návody, které si kdykoli jednoduše můžete stáhnout přímo u jednotlivých produktů v záložce Soubory.

Vaším nákupem to pro nás ale nekončí, naopak! Naším heslem je poskytovat našim zákazníkům maximální servis. Jak to poznáte? Tak např. nás kromě standardních pracovních hodin často zastihnete na chatu i pozdě večer nebo o víkendu. Nezastihnete-li nás, nechte nám vzkaz s vaším emailem, odpovíme co nejdříve.

Snažíme se vám vyjít maximálně vstříc s technickým poradenstvím, vyřešit všechny vaše dotazy i připomínky k vaší spokojenosti. Reklamace vyřizujeme v jednotkách pouhých několika dnů a případnou výměnu zboží řešíme okamžitě. Dopolední objednávky odesíláme ještě ten samý den, takže si zboží velmi často můžete užívat již druhý den po nákupu. Jsme hrdí na naše hodnocení na Heuréka.cz a všem z vás, kteří jste nás hodnotili, za to velmi děkujeme.

Věrnostní program:

Podle výše obratu vašich zaplacených objednávek za posledních 12 měsíců vám bude přidělena sleva 1-5% viz tabulka níže.

tabulka 

K čerpání těchto slev je nutné být registrován v našem obchodě.

Jakou slevu máte aktuálně nastavenu, si můžete prohlédnout v nastavení vašeho účtu v záložce „moje slevy“. Po přihlášení se vám změní i náhled cen u produktů v našem internetovém obchodě.

Pokud jste se dosud nakupovali bez registrace, stačí provést registraci pomocí stejného mailu, přes který jste nakoupili, a systém vám objednávky z minulosti započítá.