SONOFF zigbee Mini-D
Kód: 2049Související produkty
Detailní popis produktu




Doplňkové parametry
| Kategorie: | Wifi spínače |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Model: | MINI-ZBD |
| Bezdrátový protokol: | Zigbee 3.0 (IEEE 802.15.4) |
| Typ kontaktu: | Suchý kontakt (bezpotenciálové relé NO / NC / COM) |
| Napájení AC: | 100–240 V ~ 50/60 Hz (Max. 0.1 A) |
| Napájení DC: | 12–48 V ⎓ (Max. 1 A) |
| Max. odporová zátěž: | 24 V ⎓ / Max. 2 A |
| Max. motorová zátěž: | 12 V / 24 V ⎓ / Max. 8 W (např. solenoidy) |
| Vstupy pro vypínač: | Ano, svorky S1 a S2 |
| Materiál pouzdra: | PC V0 (ohnivzdorný polykarbonát) |
| Provozní teplota: | -10 °C až 40 °C |
| Provozní vlhkost: | 5 % – 95 % RH (nekondenzující) |
| Rozměry: | 45 × 48 × 24 mm |
| Hmotnost: | 34,5 g (čistá hmotnost) / 41,5 g (včetně balení) |
| Certifikace: | CE, FCC, RoHS |
Video
Video garážová vrata
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
