Nous P3 smart Tuya Wi-Fi RGB matter žárovka
Kód: 1623/1KSDetailní popis produktu



Doplňkové parametry
| Kategorie: | Matter |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Typ závitu: | E27 |
| Barevná teplota: | 2700-6500K |
| Světelný tok: | 810lm |
| RGB: | 16 milionů barev |
| Příkon: | 9W |
| Rozměry: | 60*60*109 |
| Typy led: | SMD |
| Provozní teplota: | -20 ºC~ 40 ºC |
| Životnost: | 30 000 hodin |
| Vstupní napětí: | 200-230V |
| Způsob připojení: | 2.4G WIFI (IEEE802.11b/g/n) |
Video
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)