Wifi otvírač garážových vrat KingArt
Kód: 836Související produkty
Detailní popis produktu
- kompatibilní se všemi pohony, které umožňují zapojení ovládacího tlačítka typu "NO" (normally open = normálně rozpojeno)
- magnetický senzor otevření/zavření je spojen se spínačem kabelem o délce 5 m
- možnost ovládání hlasem prostřednictvím Amazon Alexa a Google Home
- spolupracuje s IFTTT (eWeLink Advanced)
- ovládejte a kontrolujte vaše vrata odkudkoliv na světě
.jpg)
Podpora iOS a Android.
.jpg)
Velmi kompaktní rozměry:

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vrata a rolety |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.14 kg |
| Aplikace: | eWeLink |
| Napájení: | 5-24V DC |
| Způsob připojení: | 802.11.b/g/n 2.4G WiFi |
| Rozměry: | 66,6x35xx12,6mm |
| Hmotnost: | 135g |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)