Súprava snímačov BroadLink
Kód: 704Podrobný popis
Spolupráca v rámci platformy Broadlink:

Obsah balenia:

Dodatočné parametre
| Kategória: | Kamery |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.3 kg |
| Aplikácia: | Broadlink |
| Provozní vlhkost vzduchu: | ≤85% |
| Provozní teplota: | 0~50 ℃ |
| Maximální dosah : | 50m (bez překážek) |
| RF frekvence: | RF 433MHz |
| WiFi standard: | Wi-Fi 802.11b/g/n (2.4GHz) |
Video
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
-1.png)