Sonoff Dual R3 Lite wifi spínač
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Inteligentný vypínač Sonoff Dual R3 Lite
Pohodlné ovládanie osvetlenia alebo automatických žalúzií. Inteligentný vypínač Sonoff Dual R3 Lite umožňuje obojsmerné ovládanie vybraných zariadení a umožňuje vytvárať pracovné plány prostredníctvom aplikácie. Je tiež kompatibilný s hlasovými asistentmi Amazon Alexa a Google Home. Spolupracuje tiež s ďalšími produktmi Sonoff, ako je napríklad LED pásik L2, a je mimoriadne odolný.

Mnoho spôsobov použitia
Vypínač môže slúžiť ako inteligentný riadiaci modul pre striedavý motor 100-240 V. Vďaka tomu je ideálny okrem iného na ovládanie automatických záclon, elektrických roliet, markíz, garážových brán alebo dokonca elektrického grilu. Môžete ho tiež úspešne použiť na ovládanie osvetlenia.

Naplánujte si prácu
Prispôsobte si spínanie pripojených zariadení tak, aby zodpovedalo vášmu dennému rozvrhu. Produkt umožňuje vytvárať podrobné pracovné plány. Chcete, aby vás ráno prebudili prvé slnečné lúče? Nastavte roletu tak, aby sa automaticky zdvihla v určitý čas. Môžete dokonca nastaviť percento otvorenia závesov!

Diaľkové ovládanie
Než ste odišli z domu, nezatiahli ste vonkajšie rolety a práve začalo pršať? Žiadny problém - stačí siahnuť po telefóne! Aplikácia umožňuje diaľkovo ovládať zariadenia pripojené k vypínaču. Niekoľkými kliknutiami ich môžete spustiť, vypnúť alebo upraviť ich parametre.

Vytvorte jedinečnú atmosféru
Vypínač Dual R3 Lite je kompatibilný aj s ďalšími produktmi Sonoff. Môžete napríklad vytvoriť inteligentnú scénu, ktorá po aktivácii zatiahne žalúzie, zapne LED pásik L2 a zmení farbu osvetlenia. Týmto spôsobom môžete rýchlo zmeniť atmosféru v miestnosti!

Hlasové ovládanie
Už nemusíte zakaždým siahať po telefóne alebo sa zdvíhať zo stoličky, aby ste mohli ovládať svoje zariadenia. Prepínač je kompatibilný s aplikáciami Amazon Alexa a Google Assistant, čo znamená, že ho môžete ovládať hlasom. Jednoduchým príkazom môžete zatiahnuť žalúzie alebo rozsvietiť svetlá!

Obojsmerné ovládanie
Chcete mať možnosť ovládať osvetlenie vypínačom nielen na prvom poschodí, ale aj na prízemí? Žiadny problém! Systém Dual R3 Lite podporuje 2-cestné ovládanie, takže môžete používať zariadenie podľa svojho výberu. Zapnite svetlo, keď chcete vystúpiť po schodoch, a vypnite, keď ste hore. Už sa nemusíte orientovať v tme!

Dodatočné parametre
| Kategória: | Prepínače Wifi |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.08 kg |
| EAN: | 6920075776966 |
| Aplikácia: | eWeLink |
| Způsob připojení: | 802.11.b/g/n 2.4G WiFi |
| Napětí: | 100-240V AC 50/60Hz |
| Maximální spínaný výkon: | 2200W/1 kanál, 3300W/celkem |
| Maximální spínaný výkon motoru: | 10-240W / 1A |
| Rozměry: | 54mm x 49mm x24mm |
| Instalace: | Din lišta 35mm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
