Sonoff Duálny R3 POW wifi spínač s měřením spotřeby energie
Kód: 878Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Sonoff dual r3 pow
Inteligentný vypínač Dual R3 POW má funkciu merania výkonu. Modul ovláda osvetlenie, spotrebiče a ďalšie predmety. Výrobok má certifikát TUV a vyznačuje sa vysokou úrovňou spoľahlivosti a kvality.

Funkcia
Pomocou Dual R3 môžete na diaľku zatvárať napríklad vonkajšie žalúzie, závesy, otvárať okná, zatvárať garážové vráta, vypínať gril atď. Inteligentný vypínač od spoločnosti Sonoff má tiež funkciu plánovania, pomocou ktorej môžete nastaviť čas otvorenia a zatvorenia záclon alebo roliet.

Diaľkové ovládanie
Dual R3 je kompatibilný s bezplatnou aplikáciou eWeLink, ktorá umožňuje zobraziť stav pripojených zariadení a ovládať relé odkiaľkoľvek. Aplikácia navyše funguje so zariadeniami so systémami Android a iOS, ako je tablet alebo telefón. Dual R3 tiež funguje s hlasovým ovládaním pomocou Siri.

Úspory
Funkcia merania spotreby vám pomôže ušetriť na účtoch za elektrinu. Stačí použiť možnosť plánovania a prispôsobiť nastavenia svojim potrebám. Pomocou aplikácie môžete tiež skontrolovať historické údaje o spotrebe energie.

Bezpečnosť
Zariadenie Dual R3 bolo testované, takže jeho používanie je bezpečné. Výrobok poskytuje ochranu proti úrazu elektrickým prúdom, prebitiu a je odolný proti mechanickému poškodeniu. Plášť je vyrobený z izolačného materiálu, je odolný voči vysokým teplotám a vlhkosti.

Kompatibilita
Sonoff Dual R3 pracuje s vypínačmi pre osvetlenie, napríklad monostabilnými momentovými, schodiskovými alebo bistabilnými, a vypínačmi pre rolety, napríklad monostabilnými momentovými, dvojitými momentovými alebo 3-polohovými stabilnými. Typ použitého vypínača musí byť nakonfigurovaný v aplikácii eWeLink.




Konektory S1 a S2 sa už navzájom nepotrebujú (každý konektor vypínača je pre každý kanál) a teraz pracuje s vysokým napätím namiesto vnútorného nízkeho napätia. To je významný rozdiel oproti Sonoff MINI / MINIR2 .
.png)

Nastavenie pracovného režimu (spínač/motorček) + ochrana proti preťaženiu:


Dodatočné parametre
| Kategória: | Prepínače Wifi |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.08 kg |
| EAN: | 6920075775402 |
| Aplikácia: | eWeLink |
| Maximální zátěž: | 10A |
| Napájecí napětí: | 230V |
| Počet kanálů: | 2 kanálové |
| Způsob připojení: | 802.11.b/g/n 2.4G WiFi |
| Napětí: | 100-240V AC 50/60Hz |
| Maximální spínaný výkon: | 2200W/1 kanál, 3300W/celkem |
| Maximální spínaný výkon motoru: | 10-240W / 1A |
| Rozměry: | 54mm x 49mm x24mm |
| Instalace: | Din lišta 35mm |
-1.png)