Tuya 4ch GSM 4G-LTE spínač
Kód: 1634Podrobný popis
Ako to funguje?
-
Vložíte dátovú SIM kartu: Prepínač sa cez ňu prihlási k mobilnej sieti a vytvorí si vlastné šifrované spojenie s cloudom (internetom).
-
Príkaz z aplikácie: Keď v mobile kliknete na tlačidlo, pošlete cez internet dátový balíček, ktorý cloud doručí priamo do prepínača.
-
Zopnutie a potvrdenie: Modul okamžite zopne relé a pošle vám do aplikácie spätnú väzbu, že je hotovo.



Dodatočné parametre
| Kategória: | Prepínače Wifi |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| Aplikácia: | TUYA/Smart-Life |
| Komunikační protokol: | GSM/4G |
| Maximální zátěž: | 10A |
| Napájecí napětí: | 5V, 12-32V |
| Počet kanálů: | 4 kanálové |
| Rozměry: | 73x46x29mm |
| Napájení: | AC 7-32V , Micro USB 5V input |
| Maximální spínaný proud: | 2200W/10A |
| Životnost: | Více než 100.000 sepnutí |
| Způsob připojení: | 4G-LTE |
| Pracovní teplota: | -20℃~70℃ |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
-1.png)