eWeLink Prepínač Wifi 20A
Súvisiaci tovar
Farba: biela
Skladem
(3 ks)
Môžeme doručiť do:
14.4.2026
€48,78
€40,64
€33,59
bez DPH
Farba: čierna
Skladem
(1 ks)
Môžeme doručiť do:
14.4.2026
€48,78
€40,64
€33,59
bez DPH
Podrobný popis
Poznámka: Neodporúča sa vystavovať zariadenie maximálnemu možnému zaťaženiu na dlhší čas.
Možnosť spínania až do 20 A, vhodné pre zariadenia, ako je kotol, rýchlovarná kanvica atď.

Rozmery zodpovedajú štandardnému spínaču, takže sa zmestí do štandardnej škatule:

Dodatočné parametre
| Kategória: | Prepínače Wifi |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Aplikácia: | eWeLink |
| Maximální spínaný výkon: | 4400W |
| Napětí: | 110-240 V |
| Rozměry: | 86 x 86x 35 mm |
| Maximální spínaný proud: | 20A |
| Certifikace: | CE, FCC,ROHS |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
