eWeLink RGB 5m led pás s IP65
Kód: 986Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Obsah balenia:





Dodatočné parametre
| Kategória: | Inteligentné osvetlenie |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.43 kg |
| Aplikácia: | eWeLink |
| Napájení: | 250V AC 12V DC 2A (součást balení) |
| Způsob připojení: | 802.11.b/g/n 2.4G WiFi |
| Provozní teplota: | -20ºC - +50ºC |
| Výkon: | 24W |
| Stupeň ochrany: | IP65 (LED pásek, zdroj a ovladač stupeň ochrany nemají) |
| Typ led: | SMD 5050 |
| Životnost: | 25 000h |
| Položka bola vypredaná… | |
Diskusia
Výpis diskusií
D
Ovládání pohybovým čidlem
David Č.
Dobrý den, lze u tohoto pásku nastavit, že když v aplikaci ewelink pohybové čidlo detekuje pohyb, tak se tento LED pásek rozsvítí a bude svítit např. 10 minut?
Děkuji
S
Ovládání pohybovým čidlem
Smart-switch.cz
Dobrý den, ano, takovou scénu lze nastavit.
