eWeLink wifi relé 63A
Kód: 1674Podrobný popis
SmartWise DIN-63A je 1pólové, vysoko výkonné inteligentné relé (63A), vybavené Wi-Fi a podporou cloudueWeLink a aplikácieeWeLink .
Toto zariadenie potrebuje na vstupnej strane napätie a neutrál a tiež má na výstupnej strane priamy a neutrálny vodič, ale relé spína len priamy vodič, neutrálny vodič je neprerušený.
Pomocou aplikácieeWeLink môžete relé zapnúť / vypnúť cez internet z aplikácieeWeLink , Ktorá je k dispozícii pre smartphony iOS (Apple) a Android. Podporuje aj plánované zapnutie/vypnutie, ovládanie slučky a inteligentné scény. Podporované je aj vzdialené zdieľanie s ostatnými používateľmi v aplikácii.
Toto robustné, vysoko výkonné inteligentné relé dokáže podporovať inteligentné ovládanie vysokovýkonných (až 63 A) elektrických obvodov a elektrických zariadení, ako je sauna, elektrické vykurovanie, vysokovýkonné motory, dokonca aj vo výrobnom prostredí.
Vzhľadom k tomu, že používa Wi-Fi ako inteligentný komunikačný protokol, nepotrebuje miestne rozbočovače, pretože dosahuje internet a cloud eWeLink cez miestny Wi-Fi router.
Vlastnosti produktu:
- Robustné inteligentné relé eWeLink - s max. Výstup 63 A (pre 230 V AC)
- Vybavené Wi-Fi , pripája sa ku cloudueWeLink cez Wi-Fi router, možno ovládať pomocou aplikácieeWeLink , nie je potrebný miestny rozbočovač
- 1-pólové relé len pre živý vodič, ale na svoju činnosť potrebuje aj neutrálne vedenie na vstupnej strane
- Diaľkové ZAP/VYP - Odteraz môžete všetky svoje spotrebiče zapínať a vypínať na diaľku kedykoľvek a kdekoľvek chcete.
- eWeLink Remote - (Bluetooth) kompatibilný, takže je kompatibilný s diaľkovými ovládačmieWeLink
- Mobilné aplikácie – bezplatná mobilná aplikácia pre iOS a Android: eWeLink
- Stav synchronizácie - Kontrola aktuálneho stavu relé (zapnuté alebo vypnuté) pomocou mobilnej aplikácie
- Časovač - Rôzne funkcie časovača: jednorazový čas, plánované zapnutie/vypnutie, odpočítavanie/časovač, slučka.
- Zdieľať ovládanie - Ovládanie zariadenia s rodinou
- Skupinové ovládanie - zoskupenie podobných zariadení a ich súčasné zapnutie/vypnutie
- Inteligentná scéna - Spúšťanie zapnutia/vypnutia pomocou senzorov
- Kompatibilita – Perfektne funguje s Amazon Alexa, Google Assistant
- Kompatibilný s eWeLink - používa cloud eWeLink a aplikáciu eWeLink, kompatibilný s produktmi Sonoff

Dodatočné parametre
| Kategória: | Sonoff |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.2 kg |
| EAN: | 5999572032883 |
| Aplikácia: | eWeLink |
| Maximální zátěž: | 63A |
| Napájecí napětí: | 230V |
| Počet kanálů: | 1 kanálové |
| Maximální proud: | 63A |
| Maximální spínaný výkon: | 14 kW |
| Způsob připojení: | 2.4G WIFI (IEEE802.11b/g/n) |
| Napájení: | 90V-265V AC |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
-1.png)