Sonoff NSPanel PRO multifunkční LCD panel s funkcí Zigbee 3.0 bridge
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Nástenný vypínač Sonoff NSPanel PRO
Umožní pohodlne spravovať vašu inteligentnú domácnosť. Umožňuje ovládať svetlá, senzory, teplotu, kameru atď. Upozorní vás tiež, keď sa niekto vláme do vášho domu. Výrobok spolupracuje s aplikáciou Home Assistant a podporuje pripojenie Wi-Fi a Bluetooth. Skvele sa bude hodiť na každodenné použitie ako časovač alebo budík, upozorní vás tiež, keď niekto zazvoní pri dverách.

Vstavaný termostat
Nástenný spínač Sonoff vám tiež umožní inteligentne riadiť teplotu v miestnosti. Stačí ho spárovať s radiátormi alebo klimatizáciou a nastaviť požadovanú teplotu. Na výber sú tiež 2 prevádzkové režimy. Funkcia Auto spôsobí, že sa zariadenie automaticky zapne/vypne, keď teplota dosiahne vami zadanú hodnotu. Manuálne naopak umožňuje ručné nastavenie teploty podľa vašich predstáv - kedykoľvek budete chcieť.

Užívateľsky prívetivé stránky
Chcete počúvať hudbu, sledovať epizódu televízneho seriálu alebo výukový program na vami zvolenú tému? Nástenný vypínač Sonoff vám to umožní. Stačí uložiť adresu webovej stránky do aplikácie NSPanel Pro a spustiť ju jedným kliknutím. Okrem toho môžete prispôsobiť vzhľad zariadenia výberom jednej z dostupných tapiet. Tapeta sa navyše bude meniť podľa počasia. Môžete tiež pridať vlastnú fotografiu.

Pohodlie a zabezpečenie
Prepínač je vybavený displejom a spolupracuje s kamerami Sonoff (CAM Slim, GK-200MP-B), RTSP a ESP32. Spárujete ich teda so zariadením a získate tak prehľad o svojej garáži, jedálni alebo vchode do domu. Navyše podporuje obojsmerný prenos zvuku, takže môžete pohodlne komunikovať napríklad s kuriérom. Okrem toho má zabudovaný mikrofón a reproduktor – po pripojení k smartfónu alebo prepínaču vám umožní komunikovať s ostatnými.

Nižšie účty za elektrinu
Ďalšou výhodou nástenného vypínača Sonoff je možnosť riadiť množstvo spotrebovanej energie. To vám umožní znížiť náklady na účty za elektrinu. Zariadenie funguje s inteligentnými relé a vypínačmi Sonoff, vrátane POW Origin/Elite, DualR3, S40/31.

Premyslený dizajn
Zariadenie bolo navrhnuté tak, aby jeho používanie bolo jednoduché. Prepínač je vybavený 3,95" dotykovým displejom TFT LCD, ktorý poskytuje prehľadný prístup k informáciám a nastaveniam. Navyše je jas obrazovky automaticky upravovaný vďaka senzoru ICC, čo umožňuje pohodlnejšie ovládanie.

Ďalšie možnosti
Vďaka štandardnému protokolu Zigbee 3.0 je pripojenie stabilnejšie a dosah väčší. Pridané podriadené zariadenia je možné ovládať hlasom vďaka spolupráci s Alexou, Google Home atď. Okrem toho podporuje obojsmernú synchronizáciu medzi NSPanel Pro a ekosystémom Home Assistant. Môžete tiež spárovať zariadenia Zigbee z NSPanel Pro s HA a synchronizovať svetlá a vypínače HA s NSPanel Pro.

Dodatočné parametre
| Kategória: | Sonoff |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Aplikácia: | eWeLink |
| Napájení: | 100-240V AC 50/60Hz |
| Způsob připojení: | 802.11.b/g/n 2.4G WiFi + ZigBee 3.0 + eWeLink remote |
| Display: | 3.95 palce (480x480 TFT LCD) |
| Maximální spotřeba: | 5W (150mA) |
| MCU: | PX30 |
| CPU: | 4-cores Cortex-A35 |
| GPU: | Mali-G31GPU |
| RAM: | 2GB, DDR3 |
| Adaptér: | 8GB, eMMC 5.1 |
| Certifikace: | CE/UKCA/ SRRC/RoHS |
| Rozměry: | 86x86x39.5mm |
