Sonoff Motor Zigbee pre záves
Kód: 1320/SON2
€162,69
€81,33
€67,21
bez DPH
obsah balenia: Sonoff ovládač pre záves
Skladem
(2 ks)
| 1320/SON2
EAN: 6920075777550
Môžeme doručiť do:
30.4.2026
€16,23
€13,41
bez DPH
Podrobný popis






Dodatočné parametre
| Kategória: | Sonoff |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Aplikácia: | eWeLink |
| Způsob připojení: | ZigBee 3.0 IEEE 802.15.4. |
| Model: | Sonoff ZBCurtain |
| Napájení: | 5V 1A (5W) |
| Maximální délka: | 3.5m |
| Typ konektoru: | USB C |
| Integrrovaná baterie: | 4000mAh |
| Rozměry hlavní části: | 115x78x29mm |
| Rozměry pasivní části: | 115x58x28mm |
Video
Video
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
-1.png)