Tuya inteligentný ovládač chytrý hledač klíčů
Kód: 1263Podrobný popis



Dodatočné parametre
| Kategória: | TUYA/SMART LIFE |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.015 kg |
| Aplikácia: | TUYA/Smart-Life |
| Typ zariadenia: | Ostatní |
| Komunikačný protokol: | BLE (bluetooth) |
| Rozměry: | 39*39*7 mm |
| Hmotnost: | 8g |
| Způsob připojení: | 2.4 GHZ Bluetooth |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
