Tuya otvárač garážových brán
Kód: 1470Podrobný popis
- kompatibilný so všetkými pohonmi, ktoré umožňujú pripojenie ovládacieho tlačidla typu "NO" (normálne otvorené = normálne odpojené)
- magnetický snímač otvorenia/zavretia je pripojený k spínaču pomocou 5 m kábla
- hlasové ovládanie cez Amazon Alexa Echo a Google Home



Dodatočné parametre
| Kategória: | TUYA/SMART LIFE |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.3 kg |
| Způsob připojení: | 802.11.b/g/n 2.4G WiFi |
| Napájení: | DC 5V |
| Modelové číslo: | TYLK-H1 |
| Rozměry: | 88x38x22mm |
| Pracovní teplota: | -20℃~70℃ |
| Pracovní vlhkost: | ≥ 80% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
-1.png)