Tuya Smart WiFi vodný ventil s meraním
Kód: 1452/DN2Podrobný popis
Ovládanie tlaku, prietoku, teploty a spotreby vody nebolo nikdy jednoduchšie s naším inteligentným vodným ventilom Tuya. Náš produkt zahŕňa aj možnosť kontroly úniku vody a umožňuje zapnúť/vypnúť vodovodný ventil jediným tlačidlom, a to všetko z pohodlia vášho smartfónu prostredníctvom aplikácie APP.
Náš vodný ventil WiFi je kompatibilný so službami Alexa a Google Home, čo znamená, že môžete ľahko ovládať prívod vody iba hlasom, a tak si môžete užívať hands-free. Náš vodný ventil je vybavený aj funkciou merania teploty, ktorá vám umožní jednoducho sledovať teplotu vody.
To však nie je všetko - náš výrobok vyniká jedinečnými funkciami, ako je napríklad monitorovanie vody, ktoré vám pomôže sledovať spotrebu vody. Táto funkcia vám pomôže šetriť vodou a ušetriť peniaze na účtoch za energie.
Ak hľadáte inteligentné, efektívne a spoľahlivé riešenie na hospodárenie s vodou, hľadajte na Tuya inteligentný vodný ventil s WiFi. Jeho pôsobivé funkcie a kompatibilita s Alexou a Google Home z neho robia dokonalý doplnok každej modernej domácnosti.




Dodatočné parametre
| Kategória: | TUYA/SMART LIFE |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Aplikácia: | TUYA/Smart-Life |
| Velikost ventilu: | 3/4" (DN20), 1" (DN25) |
| Hlavní přívod vody: | 1" (lze objednat i 3/4 a 1/2) |
| Rozteč/vzor závitu: | 1"-11.5NPS; 3/4"-14NPS |
| Rychlost průtoku vody: | 1"---0,11~34,3 gal/min; 3/4"--0,07~22 gal/min |
| Doba zapnutí/vypnutí: | 8 sekund |
| Tlak vody: | 20-100 psi Přesnost: ±2,5 % |
| Teplota vody: | -10℃~ 65℃ (14F~149F) |
| Pracovní vlhkost: | 10-80% |
| Životnost produktu: | 90 000 provozních hodin (10 let) |
| Rozměry: | 195mm*70mm*90mm |
| ? Stupeň ochrany: | IPX7 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
-1.png)