Tuya ultrasonický senzor hladiny kvapaliny s displejom
Kód: 1719Podrobný popis





Inštalácia produktu
Kroky inštalácie výrobku a bezpečnostné opatrenia

Pripojenie produktu
1. Najprv zapnite AC/DC ADAPTÉR a potom zapnite snímač.
2. Naskenujte kód a stiahnite si aplikáciu "TUYA Smart APP" alebo "Smart Life APP" do svojho mobilného zariadenia.
3. Resetovanie siete
Stlačte a podržte tlačidlo na 5 sekúnd, kontrolka LED bude rýchlo blikať, potom tlačidlo uvoľnite, sieť sa resetuje a zariadenie sa automaticky pripojí k sieti.
4. Pripojenie senzorov k APP.
Zapnite Wi-Fi a Bluetooth v telefóne, vstúpte do aplikácie a pridajte zariadenie.


Monitorovanie viacerých nádrží

Dodatočné parametre
| Kategória: | TUYA/SMART LIFE |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.6 kg |
| Aplikácia: | TUYA/Smart-Life |
| Typ čidla: | Hladiny |
| Pracovní teplota: | -20-70℃ |
| Rozsah detekce: | 0.1m~4.0m |
| Typ: | ME201W/ME201Z |
| Přesnost detekce: | ±0.02m |
| Napájení: | 100-240VAC to DC 5V |
| Rozměry: | 80x80x40mm |
| Délka kabelu adaptéru: | 1m |
| Délka kabelu čidla: | 3m |
| Stupeň krytí IP: | IP65 |
Video
Video
Video
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
-1.png)