Tuya wifi Smart Sprinkler Controller
Podrobný popis



Dodatočné parametre
| Kategória: | TUYA/SMART LIFE |
|---|---|
| Hmotnosť: | 2 kg |
| Aplikácia: | TUYA/Smart-Life |
| Pracovní napětí: | AC 24V |
| Způsob připojení: | wifi 2,4GHz a GHz |
| Verze Bluetooth: | 5.0 |
| Pracovní teplota: | -10 °C ~ 60 °C |
| Rozměry: | 150x149x32mm |
Video
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
