Tuya wifi termostat 16A Matter s otočným gombíkom
Kód: 1714Podrobný popis



Dodatočné parametre
| Kategória: | TUYA/SMART LIFE |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.2 kg |
| Aplikácia: | TUYA/Smart-Life |
| Maximální zátěž: | 16A |
| Model: | WT410-16A-W |
| Přesnost měření: | 0.1°C |
| Provozní teplota: | od -5 °C do 50 °C |
| Vlastní spotřeba: | <1W |
| Rozsah nastavení teploty: | od 15°C do 95°C |
| Přesnost nastavení teploty: | 0.5°C |
| Rozsah kalibrace teploty: | od -9,9°C do 9,9°C |
| Rozsah teplotní hystereze: | od 0,5°C do 10°C |
| Maximální spínaný proud: | 16A |
| Rozměry: | 86 x 86 x 14 mm (přední část) + 26 mm (zadní část) |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
-1.png)