Tuya ovládač roliet zigbee
Súvisiaci tovar
Podrobný popis




Dodatočné parametre
| Kategória: | TUYA/SMART LIFE |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.056 kg |
| Model: | Moes MS-108ZR Type: ZigBee + RF |
| Napájení: | 90-250V AC |
| Maximální proud: | 2A |
| Provozní teplota: | -10℃~40℃ |
| Rozměry: | 52x47x18mm |
| Krytí: | IP20 |
| Způsob připojení: | ZigBee 3.0 IEEE 802.15.4. |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
