Gledopto GL-G-002P Zigbee Pro vonkajšie záhradné bodové svetlo RGB+CCT 230V
Kód: 1806Podrobný popis
Hlavné vlastnosti produktu
- Zigbee 3.0 – spoľahlivý sieťový výkon a podpora fungovania ako samostatný router Zigbee Pro.
- 2,4 GHz RF ovládanie – voliteľné RF diaľkové ovládanie pomocou diaľkových ovládačov Gledopto alebo MiBoxer pre fyzickú interakciu.
- Podpora RGB + CCT – 16 miliónov farieb a rozsah teploty bielej 2200–6500 K.
- Vonkajšia ochrana – stupeň krytia IP66 s odolným hliníkovým telom a krytom z tvrdeného skla.
- Nízka spotreba energie – 7 W; pohotovostný režim <0,5 W;
- Intenzita svetla: 500–550 lúmenov;
- CRI: >80.




Dodatočné parametre
| Kategória: | ZigBee 3.0 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.2 kg |
| Aplikácia: | TUYA/Smart-Life, eWeLink |
| Podle funce: | Osvětlení a stmívání |
| Příkon: | 7W |
| Vstupní napětí: | 100-240 V, 50/60 Hz AC |
| Stupeň krytí IP: | IP66 |
| Rozměry: | 75x261mm |
| Pracovní teplota: | -20℃ – 60℃ |
| Hmotnost: | 0,52kg |
| Barva světla: | 2200-6500K |
| Svítivost: | 500-550LM |
Video
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
-1.png)