Moes zigbee + RF prepínač
Kód: 1009Podrobný popis
Inštalácia na DIN lištu:
Schéma zapojenia:

Dodatočné parametre
| Kategória: | ZigBee 3.0 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.06 kg |
| Aplikácia: | TUYA/Smart-Life |
| Podle funce: | Spínače a zásuvky |
| Pracovní napětí: | 90-250V AC |
| Maximální proud: | 10A |
| Způsob připojení: | ZigBee 3.0 IEEE 802.15.4.2.4GHz |
| Životnost: | 100 000 x sepnutí |
| Rozměry: | 52x47x18mm |
| Pracovní teplota: | -10℃~40℃ |
| Krytí: | IP20 |
Diskusia
Výpis diskusií
J
Podpora Lidl Smart Home
Jan
Dobrý den, je tento produkt kompatibilní s Lidl Home (při použití Lidl centrální jednotky)?
-1.png)