Snímač zaplavenia Zigbee
Kód: 1574Súvisiaci tovar
Podrobný popis



Dodatočné parametre
| Kategória: | ZigBee 3.0 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.05 kg |
| Aplikácia: | TUYA/Smart-Life, eWeLink |
| Podle funce: | Senzory |
| Typ čidla: | Zaplavení |
| Rozměry: | 37x37x8mm |
| Stupeň ochrany: | IP67 |
| Způsob připojení: | ZigBee 3.0 IEEE 802.15.4. |
| Napájení: | DC 3V (CR2032 baterie) |
| Pracovní teplota: | -10~55 stupňů |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
-1.png)