Sonoff TX0 - 3 kanálový nástěnný tříkanálový wifi vypínač
Kód: 507Detailní popis produktu
- lehkým dotykem rozsvítíte světlo jako na běžném vypínači, ale Sonoff TX0 můžete rozsvěcet z pohodlí gauče nebo postele také prostřednictvím mobilní aplikace eWeLink (v češtině) nebo hlasem (pomocí Amazon Echo nebo Google Assistant)
- můžete plánovat pravidelné rozsvícení a zhasnutí
- konec přemýšlení, zda jste nezapomněli doma zhasnout, stav osvětlení máte kdykoli pod kontrolou ve svém chytrém telefonu
- změnu stavu osvětlení ihned vidíte v mobilní aplikaci, ať už rozsvícení/zhasnutí proběhlo dotykem, hlasem, či přes aplikaci
- můžete kdykoliv a odkudkoli zapnout světla domácímu mazlíčkovi atd.
- aplikace eWeLink je podporovaná Androidem i iOS a je zdarma ke stažení v mobilních obchodech Google Play nebo Apple App
- možnost ovládání také pomocí jiných spínačů Sonoff, ve kterých si nastavíte tzv. chytré scény
- automatizace možná přes IFTTT: https://www.smart-switch.cz/tipy/tipy-pro-pouziti-ifttt/
- Sonoff TX0 vyžaduje plnohodnotné připojení 3 vodičů ve zdi

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Chytré osvětlení |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Napětí: | 90V-250V AC |
| Maximální spínaný výkon: | 400W |
| Způsob připojení: | Wi-Fi 2.4GHz b/g/n |
| Spínaný proud: | 2A |
| Rozměry: | 86 x 86 x 34 mm |
| RF: | NE |
Video
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
