Sonoff Zigbee motor pro závěs
Kód: 1320/SON2
3 999 Kč
1 999 Kč
1 652,07 Kč
bez DPH
Obsah balení: Sonoff ovladač pro závěs
Skladem
(2 ks)
| 1320/SON2
EAN: 6920075777550
Můžeme doručit do:
30.4.2026
399 Kč
329,75 Kč
bez DPH
Detailní popis produktu






Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sonoff |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Aplikace: | eWeLink |
| Způsob připojení: | ZigBee 3.0 IEEE 802.15.4. |
| Model: | Sonoff ZBCurtain |
| Napájení: | 5V 1A (5W) |
| Maximální délka: | 3.5m |
| Typ konektoru: | USB C |
| Integrrovaná baterie: | 4000mAh |
| Rozměry hlavní části: | 115x78x29mm |
| Rozměry pasivní části: | 115x58x28mm |
Video
Video
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)