Tuya automatická závlaha s IP66 pro venkovní použití
Související produkty
Detailní popis produktu






Doplňkové parametry
| Kategorie: | TUYA/SMART LIFE |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.8 kg |
| Aplikace: | TUYA/Smart-Life |
| Způsob připojení: | 802.11.b/g/n 2.4G WiFi |
| Pracovní napětí: | 5V 2A (USB C) |
| Rozměry: | 71x48x90mm |
| Materiál: | ABS |
| Baterie (záložní): | 18650 |
| Pracovní teplota: | 0 °C ~ 60 °C |
| Pracovní vlhkost: | 1% - 95% |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
-1.png)