Tuya chytrý termostatický radiátorový ventil TRV07 WiFi

5 hodnocení
 
Novinka Efekt lupa
  • 1 z 4
 
  • Kompatibilní s app Tuya/SmartLife 
  • Model: TRV07 wifi (není třeba bridge)
  • Týdenní program s možností volby teploty a času
  • CE, RoHs certifikace
  • kompatibilní s konektory RA, RAV, RAVL
  • Pracovní teplota 5 - 60 stupňů
  • Podpora Google Home a Amazon Echo
  • Dotykové ovládání na hlavici
  • Funkce: otevřené okno, prevence kamene, dětský zámek, nezámrzná teplota
Dostupnost Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do
26.7.2024
Cena 1 073,55 Kč bez DPH
1 299 Kč    
Značka Tuya
Webová stránka značky tuya.com/
Kategorie TUYA/SMART LIFE
Záruka 2 roky
 

Inteligentní termostatický ventil Avatto TRV07 WiFi TUYA

Termostatický ventil Avatto TRV07 je praktické zařízení, které vám umožní pohodlně řídit vytápění ve vaší domácnosti. Aplikace Tuya Smart vám umožní ovládat zařízení na dálku a také vytvářet provozní plány. K dispozici máte řadu užitečných funkcí, například detekci otevřeného okna nebo automatické odvápňování. Ventil má vestavěný modul Wi-Fi, který pracuje v pásmu 2,4G, takže se k němu můžete přímo připojit a volně jej spravovat téměř odkudkoli na světě. Je vybaven displejem LCD, který usnadňuje přístup k nejdůležitějším informacím, a v balení najdete mnoho typů adaptérů, takže nebudete mít žádné problémy s instalací zařízení.

Detekce otevřených oken

Snižte náklady na vytápění. Přístroj je vybaven funkcí otevřeného okna, která se okamžitě aktivuje, když zjistí studený vítr a pokles teploty o více než 1,5 °C za 4,5 minuty. Termostat automaticky nastaví teplotu na 12 °C a na displeji se zobrazí "OP". Nyní můžete zapomenout na vysoké účty za vytápění!

Automatické odvápňování

Mějte jistotu, že je vaše topné těleso plně funkční. Ohřívač TRV07 je vybaven funkcí automatického odvápňování. Co to znamená. Termostat provádí každé pondělí ve 12:00 běžné odvápnění, aby se zabránilo tvorbě velkého množství vodního kamene. Během celého procesu se na displeji zobrazuje "CAL".

Další funkce

Ventil si automaticky pamatuje poslední nastavení, což je velmi užitečná funkce, zejména v případě výpadku proudu. Má také speciální dětskou pojistku, která zabraňuje změně teploty. Můžete také synchronizovat termostaty v různých místnostech vytvořením speciálních skupin.

Všechny informace na dosah ruky

Chcete získat pohodlný přístup ke všem informacím? Stáhněte si do svého chytrého telefonu nebo tabletu bezplatnou aplikaci TUYA Smart! S její pomocí můžete svůj radiátorový termostatický ventil snadno spravovat odkudkoli. To však není vše! Zařízení má vestavěný modul, který pracuje v pásmu 2,4G, takže se k němu můžete připojit přímo. TVR07 také spolupracuje s hlasovými asistenty Amazon Alexa, Google Home atd. - K nastavení teploty v místnosti podle vašich potřeb stačí jednoduchý hlasový příkaz. Pomocí aplikace navíc můžete zařízení sdílet s dalšími členy rodiny a vytvořit tak společně chytrou domácnost.

Vytváření pracovních plánů

Přizpůsobte teplotu v ložnici nebo obývacím pokoji svému rozvrhu. Pomocí aplikace můžete pro ventilovou jednotku Avatto TVR07 nastavit týdenní plán. Můžete si tak pohodlně zvolit, jakou teplotu chcete mít v noci nebo ráno. Navíc můžete ventil propojit i s dalšími chytrými zařízeními ve vaší domácnosti a vytvořit tak chytré scénáře, například pro odchod z domu nebo pro spánek.

Snadná instalace

Montáž zařízení vám nebude činit žádný problém. Jeho instalace je mimořádně jednoduchá a rychlá a díky přiloženým adaptérům se nemusíte obávat problémů s kompatibilitou. K jeho napájení budete potřebovat pouze 3 baterie AA (nejsou součástí balení). Ventil je navíc vybaven přehledným LCD displejem, ze kterého se mimo jiné dozvíte stav nabití zařízení.

Přiložené stránky

Baterie 3x 1,5V alkalické baterie AA (nejsou součástí dodávky)
Barva Bílá
Způsob připojení WiFi 2.4G IEEE 802.11 b/g/n
Stupeň krytí IP IP20
Pracovní teplota 0~50℃
Rozměry 58,4 mm x 97 mm x 58,4 mm
Hmotnost 145g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: