Tuya zigbee ovladač rolet
Kód: 1275Související produkty
Detailní popis produktu




Doplňkové parametry
| Kategorie: | TUYA/SMART LIFE |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.056 kg |
| Aplikace: | TUYA/Smart-Life |
| Model: | Moes MS-108ZR Type: ZigBee + RF |
| Napájení: | 90-250V AC |
| Maximální proud: | 2A |
| Provozní teplota: | -10℃~40℃ |
| Rozměry: | 52x47x18mm |
| Krytí: | IP20 |
| Způsob připojení: | ZigBee 3.0 IEEE 802.15.4. |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)