Sonoff SNZB-02D senzor teploty a vlhkosti
Související produkty
Detailní popis produktu
Zobrazuje teplotu a vlhkost v aplikaci v reálném čase:





Doplňkové parametry
| Kategorie: | ZigBee 3.0 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.015 kg |
| EAN: | 6920075740004 |
| Hmotnost: | 15,5g |
| Způsob připojení: | ZigBee 3.0 IEEE 802.15.4. |
| Rozsah měření teploty: | -10°C~+60°C |
| Rozsah měření vlhkosti: | 5% ~ 95% |
| Rozměry: | 59.5 x 62,5 |
| Položka byla vyprodána… | |
Video
Přidat komentář
Výpis diskuzí
M
Tahoma switch
Milan
Dobrý den,
Máte prosím zkušenost jestli tento senzor funguje s Tahoma switchem?
Dekuji
V
Vladimir
Ja ho dnes obdrzel, a Tahomou celkem funguje.
Jen data se do Tahomz dostavaji lehce nepravidelne..
Nicmene zda se, ze vse ok.
E
Nejde sparovat
Erik
Pekný deň prajem,
Zakúpil som si tento snímač spolu so zigbee Bridge a mám problém s naparovanim. Bridge nenájde žiadne zariadenie. Treba nejak špeciálne parkovať, alebo nie sú kompatibilné alebo je to na reklamáciu?
Dakujem
S
párování
Smart-switch.cz
Dobrý den, pokud vám zařízení nejde spárovat a jiné typy zařízení ano, může jít o vadný kousek, prosím o jeho zaslání zpět na adresu v kontaktech a vyplnění krátkého formuláře, odkaz najdete dole na webu. Zařízení vyzkoušíme a pošleme případně nové.
S
Párování
Smart-switch.cz
Dobrý den, pokud zařízení párujete se Sonoff Zigbee bridgem, musí to fungovat. Napište nám mail jak postupujete při párování.
