SONOFF Zigbee 3.0 USB Dongle E
Kód: 1248Související produkty
Detailní popis produktu
Sonoff Zigbee 3.0 USB Dongle E - Zigbee Gateway
Sonoff Dongle-E lze použít jako bránu Zigbee v aplikacích Home Assistant, openHAB, Zigbee2MQTT nebo jiných open-source platformách pro místní ovládání všech zařízení Zigbee. Umožňuje připojit až 32 zařízení současně a pracuje efektivněji než CC2531 nebo ConBee 2. Už nemusíte investovat do rozbočovačů Zigbee různých značek, stačí vám univerzální brána - Dongle E!

Široká kompatibilita
Dongle E využijete jako bránu Zigbee 3.0 v open-source platformách pro správu různých zařízení různých značek nebo pro flashování firmwaru routeru pro rozšíření dosahu sítě. Pro větší dosah signálu můžete navíc dokoupit 1,5metrový kabel USB. Výrobek pracuje s platformami, jako jsou Home Assistant, openHAB, Zigbee2MQTT atd. Kromě toho podporuje systémy Linux, Ubuntu, Raspbian, Windows a MacOS.

Pečlivě promyšlený design
Výrobek je vyroben z hliníkové slitiny, která zlepšuje přenos signálu. Kromě toho eliminuje rušení od periferních zařízení. Je vybaven externí anténou SMA - její polohu můžete také nastavit. Navíc výstupní zisk +20 dBm ovlivňuje 3x větší dosah signálu.

SONOFF ZBDongle-E je univerzální Zigbee USB flash disk. Lze jej použít jako bránu Zigbee v Home Assistant, openHAB, Zigbee2MQTT nebo jiných platformách s otevřeným zdrojovým kódem pro místní ovládání všech vašich zařízení Zigbee, takže nemusíte investovat do rozbočovačů Zigbee různých značek, vše, co potřebujete, je univerzální brána - Dongle E!
Dongle plus má širokou škálu podporovaných zařízení, jako jsou ZBMINI-L , SNZB01 , SNZB02 , SNZB03 , SNZB04 , S26R2ZB , S40 LITE ZB . Dongle E je předflashován s firmwarem koordinátora, můžete také flashovat firmware routeru pro rozšíření dosahu sítě.
Dongle E podporuje řadu běžných systémů, jako je Linux, Ubuntu, Raspbian, Windows, macOS (Windows a macOS vyžadují odpovídající instalaci ovladače).
Doplňkové parametry
| Kategorie: | ZigBee 3.0 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 6920075777659 |
| Aplikace: | eWeLink |
| Podle účelu: | Zigbee dongly |
| Rozměry: | 75x25,5x13,5mm |
| Materiál obalu: | hliník |
| Napájení: | DC 5V (100mA max) |
| Pracovní teplota: | -10℃~40℃ |
| Způsob připojení: | USB |
| Typ sítě: | ZigBee 3.0 IEEE 802.15.4. |
Video
Video
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)