SONOFF Zigbee 3.0 USB Dongle Plus
Kód: 1117Související produkty
Detailní popis produktu





Doplňkové parametry
| Kategorie: | ZigBee 3.0 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.045 kg |
| Rozměry: | 87x25,5x13,5mm |
| Materiál obalu: | hliník |
| Napájení: | DC 5V (100mA max) |
| Pracovní teplota: | -10℃~40℃ |
| Způsob připojení: | USB |
| Typ sítě: | ZigBee 3.0 IEEE 802.15.4. |
| Položka byla vyprodána… | |
Video
Video
Diskuze
Výpis diskuzí
H
Funguje se senzory Sonoff?
Honza
U senzorů Sonoff se píše, že pro funkci s Home Assistantem je potřeba je nejprve přihlásit k eWeLinku. Bude to ale fungovat s tímhle dongle, když není kompatibilní s eWeLinkem?
