Zigbee senzor deště se solárním napájením
Kód: 1759Detailní popis produktu



Doplňkové parametry
| Kategorie: | ZigBee 3.0 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.15 kg |
| Aplikace: | TUYA/Smart-Life, eWeLink |
| Podle účelu: | Senzory |
| Typ čidla: | Zaplavení |
| Způsob připojení: | ZigBee 3.0 IEEE 802.15.4. |
| Baterie: | 1200mAh integrovaná + solární panel |
| Rozměry: | 80x80x26mm |
| Frekvence odesílání dat: | 60s |
| Pracovní teplota: | -20-70℃ |
| Stupeň krytí IP: | IP65 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)