Budeme za aplikaci ewelink 4 platit?

Budeme za aplikaci eWeLink 4 platit? Můžeme Vás uklidnit hned na počátku, odpověď zní, nebudeme.

Níže v článku se dozvíte, jaké nové funkce se do eWeLinku plánují integrovat a také to, že některé budou placené. Dá se říci, že běžný uživatel chytrých zařízení Sonoff platit určitě nemusí. Pokud někdo chce využívat eWeLink v průmyslovém měřítku, pro něj bude placená licence výhodnější. My si popíšeme verzi zdarma (free).

Počet domovů (5)

Tato funkce v předchozích verzích aplikace vůbec nebyla, takže je skvělé, že nyní ji máme, a můžeme tak přepínat mezi např. domem a chatou. K dispozici máte 5 různých domovů, což je podle mě dostačující počet.

Počet místností (100)

Stejně jako v předchozím případě se jedná o novou funkci, tedy skoro novou, dříve se jmenovala "skupina". Počet těchto skupin byl i v minulosti omezen, jen to nebylo nikde uváděno. Aktuálně můžete používat 100 místností, což je opět pro běžného uživatele dost.

Počet scén (300)

Omezení počtu scén bylo i v předchozí verzi aplikace, ale nebylo nikde uváděno. 300 scén je více než dostatečné číslo, smyslem omezení je šetřit server a nepřetěžovat ho nadbytečným množstvím požadavků.

Počet skupin (50)

Skupina je funkce, která od verze 3.14 umožnila uživatelům spojit několik zařízení tak, aby je mohli spouštět jedním kliknutím. Za dobu existence této funkce žádný uživatel nepřekročil počet dvaceti skupin, a tudíž je limit  50 skupin opět dostačující.

Počty sdílení (20)

Tato funkce umožňuje sdílet jedno zařízení až s 20 dalšími uživateli. Opět dle mého názoru dostatečný počet. Byl zaznamenám případ, kdy jeden uživatel sdílel zařízení s více něž 300 dalšími lidmi, ale 99 % uživatelů na limit nenarazí.

Jak to bude s podporou funkce IFTTT

Vzhledem ke změně účtování za integraci ze strany IFTTT současná licence vyprší na konci II. kvartálu. Měli bychom být informováni o budoucí úrovni integrace ze strany eWeLink. Rád bych napsal, že vše zůstane jako v minulosti, ale pravděpodobně bude nutné pro použití IFTTT aktivovat placený účet. Jak je napsáno výše, vina je na straně IFTTT, které si účtuje vyšší částky.

Verze Advanced

Pokud Vás zaujaly nové funkce v placené verzi, nebo nutně potřebujete integraci s IFTTT v plném rozsahu, je možné provést upgrade na verzi Advanced. Cena na jeden rok je 9.9 USD. Lze to provést na tomto linku. Při použití promokódu: EARLYBIRD630 se cena sníží na 4.90 USD. Platnost kuponu je do 30.6.2020.

Zaujala Vás verze eWeLink Advanced a necítíte se na nákup přes Paypal? Napište nám mail na info@smart-switch.cz

ewelink_free_adv_pro

 Novinky v našem obchodu: