Co je nového v eWeLink 4.16?

Co je nového ve verzi V4.16

Každý se musí na tuto V4.16 velmi těšit. Neustále hledáme způsoby, jak zlepšit zážitek z aplikace eWeLink.

Náš tým byl během minulého měsíce zaneprázdněn prací na nových funkcích, jsme rádi, že vám můžeme oznámit vydání nejnovější verze. Podívejme se, jaké jsou nové funkce.

Propojení s Philips Hue

V této verzi můžete propojit účet Philips Hue v aplikaci eWeLink APP a ovládat jeho různá zařízení. Stejně jako barevná lampa Hue a lampa Hue Ambiance. Kliknutím sem se dozvíte, jak synchronizovat zařízení Philips Hue s aplikací eWeLink.

Tmavý režim

Poté, co jsme porozuměli potřebám mnoha uživatelů, jsme do této verze speciálně přidali temný režim, aby vyhovoval vašim potřebám používání aplikace v noci. Umožňuje vám rychle změnit obrazovku eWeLink APP na tmavou, a tím vylepšit váš zážitek ze sledování za špatných světelných podmínek.

Tmavý režim eWeLink APP mezitím zajišťuje viditelnost ikon, textů a obrázků APP. Chcete -li se dostat do tmavého režimu, stačí přejít na nastavení aplikace eWeLink APP, kliknutím zapnete/vypnete tmavý režim.

Krok 1: Otevřete eWeLink APP, vyberte  Profil a klepněte na tlačítko vpravo nahoře
Krok 2: Klepněte na Tmavý režim

Vyzkoušejte si funkce eWeLink APP bez přihlášení

Nyní můžete využívat funkce eWeLink APP jako návštěvník, což znamená, že eWeLink APP můžete používat, i když nemáte účet eWeLink.

Funkce, jako je sdílení domova s ​​ostatními, sdílení zařízení s ostatními a propojení s jinými platformami inteligentní domácnosti atd., Vyžadují, abyste si vytvořili účet, abyste je mohli využívat.

A pak vás eWeLink při pokusu o přístup k těmto funkcím nasměruje k vytvoření nového účtu. Níže najdete kroky:

Krok 1: Otevřete aplikaci eWeLink, klepněte na Vyzkoušet .

Krok 2: Klikněte na Pokračovat . Pro lepší zážitek prosím potvrďte, kam patříte

Krok 3: Klepnutím na Got it pokračujte v používání aplikace eWeLink.

Krok 4: Chcete -li ukončit zkušební verzi, přejděte na Profil, klepněte na ikonu Nastavení a poté na Ukončit zkušební verzi

Pokud se chcete dozvědět více funkcí aplikace eWeLink, vytvořte si účet, abyste ji mohli nadále používat.