Co je nového v eWeLink App V4.32

Květen je tady! Tento měsíc vydání aplikace eWeLink App V4.32 je nyní k dispozici v Obchodě Google Play. Tato aktualizace přináší tři vylepšení. Pojďme se blíže podívat, co je nového.

„Zobrazit jako samostatné dlaždice“ a „Zobrazit jako“ jsou synchronizovány se členy sdílené domácnosti

Vícekanálové přepínače nebo zástrčky lze ve V4.31 rozdělit do jednotlivých kanálů a každý kanál lze vidět na domovské stránce. Od verze 4.32 jsou funkce „Zobrazit jako“ a „Zobrazit jako samostatné dlaždice“ synchronizovány s členy domácnosti po domácím sdílení. S tím, co bylo řečeno, domovská stránka člena domova také zobrazuje oddělené dlaždice a jejich role zobrazení.

Aktualizujte dlaždice scén a synchronizujte aktualizované ikony zařízení s widgetem

Přepracovali jsme uživatelské rozhraní v aplikaci eWeLink. Například dřívější verze aktualizovaly ikony zařízení, karty a ikony a dlaždice související se scénou. Ve verzi 4.32 jsme dokončili redesign dlaždic Scene a synchronizovali aktualizované ikony zařízení s widgetem. Po těchto aktualizacích vypadá aplikace mnohem hezčí a je snazší se v ní orientovat.

Zvyšte zabezpečení účtu

Kvůli ochraně osobních údajů uživatelů tato aktualizace skrývá některá písmena nebo čísla ve vaší e-mailové adrese nebo telefonním čísle. E-mail nebo telefonní číslo vašeho účtu jsou řádně skryty, takže můžete zabránit tomu, aby je viděli lidé se zlými úmysly.

Obchod Google Play je jedinou oficiální metodou aktualizace pro všechny uživatele Androidu, proto jsme tam zpřístupnili aplikaci eWeLink App V4.32. Buďte prosím trpěliví, pokud jste neviděli tlačítko aktualizace, protože jej Google uvolňuje postupně. Uživatelé iOS budou mít k aktualizaci přístup na konci května.