Co je nového v eWeLink App V4.31

Duben je tady! Nyní je k dispozici nová verze aplikace eWeLink App. Co očekáváte od aktualizované verze? Pojďme bez dalších řečí rovnou k tomu, co je nového.

Kopírovat scény

Při vytváření více scén může být přidávání podobných podmínek a akcí do různých scén časově náročné. S aktualizací V4.31 mohou nyní uživatelé replikovat aktuální scénu a poté ji snadno upravovat, což šetří čas a námahu.

Optimalizace vyhledávání scén

Přestože na stránce Scene již existuje vyhledávací pole, nebylo snadné se k němu dostat. Když v této aktualizaci uživatelé přejdou na stránku „Moje scéna“, vyhledávací pole bude umístěno hned vedle tlačítka „+“. Pomocí jednoduchého vyhledávání mohou uživatelé během několika sekund najít jakékoli cílové scény.

Sdílejte konkrétní dílčí zařízení Zigbee

Dříve mohli uživatelé sdílet pouze celá dílčí zařízení Zigbee mostu. S V4.31 si nyní uživatelé mohou vybrat, která dílčí zařízení budou sdílet, což jim dává větší kontrolu nad tím, kdo má přístup k jejich zařízením chytré domácnosti. Sdílení uživatelé nyní mohou mazat sdílené mosty a podzařízení, aniž by to ovlivnilo stranu správce. Pokud správce odstraní most, všechna dílčí zařízení na seznamu zařízení sdíleného uživatele budou odstraněna. Pokud však správce sdílí s ostatními pouze jedno dílčí zařízení, smazání ovlivní pouze toto konkrétní zařízení.

Zobrazte oddělené kanály v seznamu zařízení

Vícekanálové spínače a zástrčky lze nyní rozdělit na samostatné dlaždice a zobrazit je v seznamu zařízení. Vezmeme-li jako příklad čtyřkanálový přepínač, často se používá k ovládání různých domácích spotřebičů. S novou verzí existuje možnost oddělit kanály a každý z nich zobrazit na domovské stránce. Tato funkce umožňuje přeměnit čtyřkanálový přepínač na čtyři samostatné přepínače, což usnadňuje identifikaci, k čemu je každý přepínač připojen.

Nyní aktualizovat

Aktualizace je nyní k dispozici v Obchodě Google Play . Uživatelé iOS mohou očekávat, že aktualizace bude dostupná na konci dubna. Na eWeLink si vážíme vaší podpory, zpětné vazby a návrhů a jsme odhodláni poskytovat lepší uživatelskou zkušenost. Vyzkoušejte nové funkce a užívejte si!