Co je nového v eWeLInk V4.30 ?

Nejnovější verze aplikace eWeLink, V4.30, přichází se vzrušujícími novými funkcemi, které slibují vylepšení přizpůsobení zobrazení, funkcí správy scén, možností sdílení atd. Zde je přehled toho, co je nového:

Přizpůsobené názvy kanálů zobrazené v protokolech zařízení

Aby bylo snazší sledovat, co se stalo s každým kanálem, V4.30 umožňuje zobrazení přejmenovaných názvů kanálů v protokolech zařízení. Tato funkce je užitečná zejména pro uživatele, kteří přejmenovávají každý kanál pro svá vícekanálová zařízení.

Více možností scény

Nyní můžete nastavit skupinu jako akci ve scéně pro skupiny přepínačů, zástrček a světel. Možnosti akce ve skupinách přepínačů a zástrček zahrnují Zapnuto, Vypnuto, Ponechat a Obrátit, zatímco ve skupinách světel jsou Zapnuto, Vypnuto, Barva, Teplota barev a Jas. S vydáním můžete také zobrazit záznamy skupiny v protokolech scén.

Více typů zobrazení pro 1-kanálové přepínače

Kromě výše uvedených funkcí obsahuje tato aktualizace také 15 nových typů zobrazení pro 1-kanálové přepínače. Nyní můžete nastavit jejich typ přepínače na Chladnička, Závěs a další. Poskytuje vám více možností přizpůsobení zařízení chytré domácnosti tak, aby vyhovovala konkrétním potřebám a preferencím.

Mezi další drobné aktualizace patří optimalizace centra zpráv a správa domácího sdílení a sdílení zařízení ve stejném vchodu.

Aktualizujte nyní v Obchodě Google Play a užívejte si všechny nejnovější funkce. Uživatelé iOS budou mít k aktualizaci přístup na konci března. V eWeLink si vážíme vaší podpory, zpětné vazby a návrhů a jsme odhodláni i nadále vám poskytovat lepší uživatelskou zkušenost.