Co je nového v eWeLink V4.29 ?

Vstoupili jsme do roku 2023, do roku nového začátku. První aktualizace eWeLink pro nový rok zahrnuje prohlížení seznamu scén doma, mazání více plánů a časovačů najednou, lze nastavit až 8 skupin v Energy Dashboard.

Zobrazení seznamu scén podle domova

Původně jsme všechny naše scény zobrazovali přímo na stránkách Auto Scenes a Manual Scenes. Zatímco scény z domova byly jasně označeny, uživatelé s velkým počtem scén se snažili najít scény včas. Dva kroky k zobrazení seznamu scén doma v této nové verzi.

Krok 1: Otevřete svůj eWeLink, vyberte Scene a poté klepněte na ikonu

Krok 2: Vyberte domov, který chcete zobrazit

Odstraňte více plánů a časovačů zařízení najednou

Existuje mnoho časování spojených s jedním zařízením pro mnoho uživatelů. Smazat každý jeden po druhém je problém, když je lidé nepotřebují používat. Pomocí této nové verze budeme moci smazat více plánů a časovačů zařízení najednou. Podívejme se, jak to nastavit.

Krok 1: Otevřete zařízení a klepněte na Plán (nebo Časovač )

Krok 2: Přejeďte prstem doleva na libovolném z plánů a klepněte na Vybrat

Krok 3: Klepněte na Smazat a potvrďte

Vytvořte až 8 skupin zařízení v Energy Dashboard

Vždy bylo obzvláště úžasnou funkcí Energy Dashboard možnost zobrazit spotřebu energie podle skupiny různých zařízení. Je možné seskupit zařízení ze stejné místnosti nebo z různých místností a optimalizovat jejich spotřebu energie na jednom místě, aniž byste museli chodit. Nyní máte možnost vytvořit ještě více skupin, protože počet skupin byl ve verzi 4.29 zvýšen na 8. Kliknutím sem se dozvíte více o Energy Dashboard.