Co je nového v eWeLink V4.24 ?

Prozatím podporovaná zařízení:

● DUALR3

● SONOFF SPM

● SONOFF iPlug Wi-Fi Smart Plug

 

Jsme rádi, že vám můžeme oznámit, že aplikace eWeLink má novou verzi července. Ve verzi 4.24 si můžete svůj energetický panel užívat v aplikaci eWeLink. Samozřejmě jsme také optimalizovali scénu, můžete použít přepínač TH10/16 jako spoušť a podporu Dual R3 jako spoušť nebo akci, když je Pracovní režim Motor. U platforem třetích stran eWeLink podporoval více zařízení Yeelight.

Energetický panel

Nemůžeme se dočkat, až vám představíme tuto úžasnou funkci, díky které můžete přímo sledovat vaši spotřebu energie. Může být použit jako energetický panel, který vám pomůže zobrazit spotřebu energie všech domácností nebo místností pomocí aplikace eWeLink denně, týdně nebo dokonce měsíčně. Současně můžete také zobrazit údaje o spotřebě energie do různých skupin po seskupení energeticky náročných zařízení. Pojďme se podívat, jak zkontrolovat spotřebu energie.

Krok 1. Otevřete aplikaci eWeLink, vyberte Profil a poté klepněte na Funkce pilota

Krok 2. Otevřete svůj Energy Dashboard

Krok 3. Vraťte se na stránku Profil a klepněte na Energy Dashboard

Krok 4. Zobrazte svůj Energy Dashboard

Přepínač TH10/16 Podporován jako spouštěč

V předchozí verzi mohl váš TH10/16 používat pouze teplotu nebo vlhkost jako spouštěč ve scéně. Ve V4.24 můžete jako spoušť použít přepínač na TH10/16. To znamená, že váš TH10/16 může vybrat teplotu, vlhkost a přepnout jako spouštěč ve scéně pro aktivaci dalších chytrých zařízení, zpoždění nebo chytrých scén.

Dual R3 lze nastavit Stop, když je pracovní režim Motor jako spouštěč

Když je váš Dual R3 v režimu Motor, můžete nastavit zastavení pro spuštění nebo akci ve scéně. Váš Dual R3 se například zastaví, když se rozsvítí světlo. Nebo se světlo v ložnici rozsvítí, když se váš Dual R3 zastaví.

Podpora více zařízení Yeelight

Jak všichni víme, eWeLink se může propojit s Yeelight. V této nové verzi podporuje eWeLink více zařízení Yeelight. Kromě Yeelight Bluetooth Mesh M2, kterou lze přidat v předchozí verzi, nyní můžete přidat také Yeelight Aurora Light strip 1S , Yeelight Smart LED Bulb 1S (Colour) atd. Kliknutím sem se dozvíte, jak synchronizovat vaše zařízení Yeelight s aplikací eWeLink.

Poznámka:
Pokračujeme v aktualizaci verze eWeLink měsíčně. Obvykle se nová verze Androidu aktualizuje na začátku každého měsíce a odpovídající verze pro iOS na konci měsíce.