CO JE NOVÉHO V EWELINK V4.6

 

eWeLink V4.6.0 byl vydán před několika dny. Nová verze obsahuje několik inovativních nových funkcí a vylepšení funkce LAN. 

Nastavení WiFi

Ve verzi 4.6.0 je k dispozici nová funkce s názvem „Nastavení WiFi“. Název této funkce velmi dobře vysvětluje její funkci. Umožňuje uživatelům měnit informace o WiFi síti bez nutnosti opětovného přidání zařízení. Je to velmi užitečné, když se pokoušíte změnit domácí router nebo informace o síti jako WiFi SSID nebo heslo. Dříve se po výměně směrovače nebo změně síťových informací vaše inteligentní domácí zařízení dostala do režimu offline a nemohla být online, dokud je znovu nepřidáte. Tato funkce zařízení vylepšuje.

Podle následujících pokynů můžete změnit informace o síti pro svá zařízení. 

Krok 1 : Otevřete nastavení zařízení.

Krok 2 : Posuňte stránku dolů a klepněte na „Nastavení WiFi“.

Krok 3 : Klepněte na šipku doprava na aktuální síti WiFi.

Krok 4 : Na stránce „Změnit WiFi“ klepněte na šipku doprava svého aktuálního SSID WiFi.

Krok 5 : V nastavení systému vyberte novou síť WiFi, kterou chcete připojit.

Krok 6 : Znovu otevřete aplikaci eWeLink a klepněte na „Uložit“.

* V současné době je tato funkce k dispozici pouze pro přepínače s měřením výkonu, jako je  SONOFF POW s nejnovějším firmwarem (3.5.0). K dalším zařízením bude přidán prostřednictvím upgradu firmwaru později. 

LAN

Funkce funkce LAN byla v minulosti omezena na zrychlení ovládání zařízení, zatímco bez připojení k internetu nemohla fungovat samostatně. 

Od 4.6.0 může funkce LAN fungovat bez připojení k internetu. Zařízení můžete skutečně ovládat bez připojení k internetu. 

TH ON / OFF jako spoušť

Od 4.6.0 lze ON / OFF zařízení TH, jako jsou  SONOFF TH16  a  SONOFF TH10,  nastavit jako spouštěč při vytváření scény.