eWeLink 4.5 - Hromadná úprava časovače

Letní čas brzy končí. Pro některé naše uživatele nastal čas nastavit hodiny zpět o hodinu.
V minulosti jsme dostávali hodně zpětné vazby pokaždé, když DST začalo. Pro synchronizaci s místním časem musí uživatelé ručně změnit časovače.
Nastavit časovač je snadné, ale jak víte, jedno zařízení může aktivovat až 8 časovačů najednou. Když se počet časovačů hromadí, vytváří to skutečné potíže.
Takže jsme přišli s nápadem. Co tak nastavit všechny časovače najednou? Dovolte, abychom vám představili novou funkci v eWeLink 4.5 -> [Bulk Timer Edit].
I když stále potřebujete upravit čas zpět nebo vpřed o hodinu, když DST začíná nebo končí, tento proces byl výrazně zjednodušen. A co víc, nefunguje to jen pro DST. Kdykoli chcete upravit více časovačů, bude [Bulk Timer Edit] pohodlnou volbou.
Jak upravujete všechny časovače najednou? 
 
Krok 1:
Klepněte na ikonu ozubeného kola v pravém horním rohu, přejděte na stránku Nastavení a klepněte na možnost Hromadná úprava časovače.
 
obr1
 
Přejděte na stránku Typ časovače a vyberte typ časovače. Na výběr jsou tři typy časovačů. Časový plán, smyčka časovačů zařízení a časovač scény.
 
obr2
 
Krok 2:
Přejděte na stránku Vybrat časovače, zobrazí se všechny časovače určitého typu (např. Plán). Vyberte časovače, které chcete hromadně upravovat.
 
obr3
 
Krok 3:
Upravte vybrané časovače. Můžete přidat nebo zkrátit přibližně 24 hodin (abych byl přesný, je to 23 hodin 59 minut).
Aplikace zobrazí, zda jste úspěšně upravili čas.
Nakonec dokončete úpravy klepnutím na „OK“.
 
obr4