Jaká zařízení z eWeLink můžete ovládat pod SmartThings?

Jak mnozí z vás možná vědí, zařízení podporující eWeLink jsou nyní kompatibilní s aplikací SmartThings. Postup naleznete v předchozím článku.

Propojením svého účtu eWeLink můžete do aplikace SmartThings přidat zařízení podporující eWeLink a ovládat je, vytvářet plány a vytvářet s nimi automatizaci. Zde však přichází otázka, jaké typy zařízení na světě jsou podporovány?

Existují dva způsoby, jak přidat zařízení podpory eWeLink k vašemu účtu SmartTings, buď podle značky nebo podle typu zařízení. Ať už se rozhodnete přidat podle značky nebo podle typu zařízení, výběr typu zařízení nemůžete obejít. Proto je pro vás zásadní vybrat správný typ zařízení. 

V tuto chvíli eWeLink začlenil 4 nejpopulárnější typy zařízení kategorizované společností Smartthings, tj. Zásuvku, vypínač / stmívač, osvětlení a senzor otevření / zavření od společnosti Samsung. 

Pro propojení cloud-to-cloud integroval eWeLink všechny chytré WiFi zásuvky 1 kanálové až 4 kanálové, jako SONOFF S26, SONOFF S20 a SONOFF S55.

sonoff-s26-10a-spinana-zasuvka

 

Podporovány jsou také inteligentní WiFi spínače s měřením výkonu, například SONOFF POW. SONOFF POWR2, S31 atd.

 

Přepínač / stmívač

Přepínač / stmívač je typ zařízení, které pokrývá většinu produktů typu zapnuto / vypnuto, mimo jiné včetně eWeLink podporovaných WiFi inteligentních přepínačů 1 kanálových, 2 kanálových, 3 kanálových a 4 kanálových, jako jsou SONOFF 4CHR3 / PROR3, produkty pro kutily jako SONOFF MINI, SONOFF TX, SONOFF BASIC R2.

Samozřejmě nelze vynechat úspěšný produkt, přepínač WiFi s měřením teploty a vlhkosti, jako je SONOFF TH10 / 16.

 

Osvětlení

Zařízení inteligentního osvětlení jsou nejobvyklejší a nejzajímavější inteligentní zařízení ve vaší domácnosti. Tentokrát vám eWeLink umožnil v aplikaci SmartThings používat následující osvětlovací zařízení. 

Bílá žárovka, která umožňuje dálkové ovládání a automatizaci v aplikaci eWeLink, jako je Sonoff B02.

Bílá designová laditelná žárovka, jejíž barevnou teplotu lze nastavit od teplé bílé po studenou bílou Sonoff Filament.

785-1_b02-f-st64-1000px-5

Barevná žárovka Sonoff B05, která díky změně barev RGB nastaví tu nejlepší náladu pro každý okamžik vašeho života.

803_sonoff-chytra-zarovka

 

 

Hudební světelný pás, který se synchronizuje s hudbou a umožní vám vidět hudbu s blikajícím a barevným osvětlením, jako je SONOFF L1.

Otevřený / uzavřený senzor

Pro kategorii senzorů jsou podporovány pouze okenní / dveřní senzory eWeLink podporující Zigbee, například SONOFF SNZB-04

 

Video návod na propojení eWeLink a SmartThings: