Staňte se testerem beta pro iOS

V současné době (od 23. června 2020) má eWeLink pouze beta verzi pro uživatele iOS. Pouze otestovat návratnost funkce Diagnostika sítě. Do testu beta na Apple TestFlight je povoleno maximálně 10 000 uživatelů: https://testflight.apple.com/join/LEja2wM3

 

Mějte na paměti následující:

  • Beta verze jsou aktuálně k dispozici pouze pro iOS (23. června, 2020).

  • Beta verze nejsou určeny pro každodenní použití. Stále mohou obsahovat chyby a mohou postrádat některé funkce, které mohou být přidány později. Pokud se na eWeLink silně spoléháte, je nejlepší používat oficiální verzi namísto verze beta.

  • Beta verze většinou přepisují běžné oficiální vydání eWeLink. K starší verzi oficiální verze se můžete vždy vrátit odinstalováním verze beta a opětovnou instalací oficiální verze z obchodu Google Play / App Store. Jakmile se beta verze stane oficiálním vydáním, nebude to možné. V takovém případě se můžete vrátit k předchozí verzi pouze tehdy, pokud jste tuto zálohu zálohovali a tuto zálohu můžete nainstalovat ručně.

  • Pro iOS: Obecné informace o testování beta verze pro iOS naleznete na stránce pozvánky eWeLink pro iOS beta: https://testflight.apple.com/join/LEja2wM3

Pokyny pro testování beta
 

Chcete-li použít beta verze eWeLink, eWeLink očekává, že nahlásíte jakoukoli chybu, kterou jste našli. Osobně bychom vám doporučili, abyste si také vytvořili screenshot chyby (pokud je to možné), který se připojí k bugreportu. K bugreportu můžete připojit 2 obrázky (nikoli video).

Nahlášení chyby:

  • V aplikaci eWeLink přejděte do podokna Profil.

  • Přejděte na stránku Nápověda a zpětná vazba.

  • V pravém horním rohu klikněte na Zpětná vazba.

  • Vyberte správnou kategorii.

  • Popište chybu. Můžete přidat kroky k reprodukci chyby, aby bylo vývojářům jasnější, s jakou chybou jste se setkali. Také pro ně mohou být velmi užitečné snímky obrazovky s chybou.

V některých případech po nahlášení chyby obdržíte e-mail s některými běžnými problémy a řešeními. Přečtěte si tento e-mail a v případě potřeby podnikněte kroky. Někdy je řešení již v e-mailu a někdy budete muset odpovědět, abyste eWeLink pomohli podniknout další kroky.

Po instalaci prosím nevykazujte chyby pouze na sociálních médiích. Vývojáři na eWeLink potřebují některá technická data, která budou zaslána spolu s vaší zprávou z aplikace.

Uživatelé iOS: Nepoužívejte funkce TestFlight k hlášení chyby, ale použijte funkci Zpětná vazba v aplikaci, jak je popsáno výše!